Cafe/Restoran Projeleri - CG CONCEPT
CG CONCEPT

Cafe/Restoran Projeleri

İç mekân tasarımı kapsamında ele aldığımız cafe ve restoran projelerini, müşteri hassasiyetine ve beklentilerine uygun olarak gerçekleştiriyoruz. Markanızın veya işletmenizin kurumsal kimliğini yansıtma amacı taşıyan projelerimizde, cafe ve restoran ergonomisine dikkat ediyoruz. Bu kapsamda oluşturduğumuz planlamaları da siz değerli müşterilere ayrıca sunuyoruz. Şimdi gelin cafe ve restoran projeleri için nasıl bir planlama ve sunum hazırlığı içinde olduğumuza göz atalım.

Cafe ve Restoran Projelerinde Konfor Odaklı Uygulamalar

Cafe ve restoranlarının kullanım amaçlarına uygun olacak şekilde iç mekân ve dekorasyon düzeni planlanır. Uyguladığımız planlamalarda da siz müşterilerin briefini hedefleyecek bir çalışma düzenini temel alırız.

İç mekân düzeni ve tasarımında 30 yıllık tecrübeyi yansıtan ekibimiz konforlu bir mekân tasarımı uygular. Bu tasarım planı kapsamında, konseptin kurumsal kimliği yansıtacak özellikleri öne çıkarılır. Ayrıca cafe ve restoranların hizmet sunumundaki konforu ortaya çıkaran dekorasyon uygulamalarını yansıtmaktan da geri kalmayız. Yaptığımız iç yapı mekân tasarımı neticesinde samimi bir butik cafe görüntüsü veya yılların emektar restoran zinciri izlenimi yaratma amacını taşıyoruz.

Cafe ve Restoran Projelerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Projeler için uzman ve profesyonel göze sahip ekibimiz tarafından çeşitli adımlardan oluşan bir planlama yapılır. Bu planlama doğrultusunda, cafe ve restoranın ihtiyaçları ele alınır. Karşılama alanından başlamak üzere mekân giriş ve oturma alanına kadar her şey belli bir düzenle planlanır. Ayrıca mekâna eşlik eden malzeme seçimi de konsepte ve müşterimizin misyonuna uygun olarak seçilir. Gerekli malzemeler ile birlikte iç mekân aydınlatması ve ergonomisi de ele alınır. Koyu bir arka plan mekânına eşlik edecek ışıklandırma veya renk paletini yansıtan bir mekân için farklı ışıklandırmalar öneririz.

Kaliteli tasarım ilkelerini yansıtan uygulamalarımızda, kurumsal kimlik özellikle mekânın parçası olur. Buna yönelik işletmeye, diğer işletmelerden farklılaştıracak bir tasarım ruhu kazandırılır. İç ve dış mekân tasarımını uyguladığımız işletmeler için trendlere ve güncel iç mekân tasarımlarına yönelik de istekler dikkate alınır. Sonuç olarak hedef kitlenin kurumu tanıyabileceği ve oturmaktan sıkılmayacağı bir konseptli mekân tasarlarız. Yaptığımız cafe ve restoran mekân tasarımı hakkında tüm merak ettiklerinizi sormak ve aklınızdaki tasarımı gerçekleştirmek için iletişim adresimizden bize ulaşabilirsiniz.

Bir projeniz var mı?

Bize Ulaşın !