Hakkımızda - CG CONCEPT
CG CONCEPT

CG Konsept Mimarlık bünyesinde tüm ahşap, mobilya işlemlerini 800 metrekare kapalı alanda genişletilmiş makina parkuru ile 15 kişilik kadro ile geçmişteki dededen toruna aktarılan mirası gururla taşıyoruz. Bayrağı devraldığımız günden bu yana işimizi titizlikle sürdürüyoruz. Çıktığımız bu yolda en iyi projelere imza atmaya devam etmeye kararlıyız. Her zaman söylediğim gibi “İşinizi aşk ile yapın ekibinizi iyi seçin çünkü iyi bir ekip sizi zirveye çıkartabilir. CG Konsept Mimarlığın kurucusu olarak iş hayatıma 7 kişilik mimarlık ofis kadrosu ile yolumuza devam ediyoruz.

Markalarımızla, projeleriniz daha güçlü..

" Markalarımızla projelerinize hayat veriyoruz. "

" Markalarımızla projelerinize hayat veriyoruz. "

CG Konsept mimarlık olarak projelerimizde tasarladığımız tüm ahşap ve mobilya gruplarını bir asırlık tecrübemizle sizlere sunuyoruz
CG Konsept mimarlık ofisi olarak en büyük reklamımızın yaptığımız işler olduğunu biliyoruz.

CG Konsept mimarlık ofisi olarak en büyük reklamımızın yaptığımız işler olduğunu biliyoruz.

Bu nedenle her projeyi ilk projemiz gibi aynı istek ve arzu ile, kaliteden ödün vermeden, eksiksiz ve zamandında bitirmek için olağanüstü gayret sarfediyoruz.
Projeleriniz Güvenli Ellerde

Projeleriniz Güvenli Ellerde

İşimizi taahhüt ettiğimiz zamanda yapmak, bizim en önemli sorumluluklarımızdan biri. Bu nedenle referans listemiz, mutlu müşterilerimizle dolu.

10 +
YILLIK TECRÜBE
143
TAMAMLANMIŞ PROJE
114
MEMNUN MÜŞTERİ
20 +
ONUR VE ÖDÜL

Müşteri Yorumları

Samet T.

Samet T.

Mühendis
Evimizin komple revizyonu için Cg Konsept ile yaklaşık 2 yıl çalıştık. Bu, projenin tasarımını ve işin yürütülmesini içeriyordu. Cg Konsept, mükemmel tasarım fikirleri sağladı, ancak yapının pratik tarafını yönetmede de vazgeçilmezdi.
Esma N.

Esma N.

Ev Hanımı
Planlama sürecini yönetmek ve 1930'lardan kalma evimizin tamamen yenilenmesini ve yeniden modellenmesini tasarlamak ve yönetmek için Cg Konsept'i görevlendirdik. Cg Konsept ile çalışmaktan gerçekten keyif aldık.
Filiz Z.

Filiz Z.

Mimar
Bu, projenin tasarımını ve işin yürütülmesini içeriyordu. Cg Konsept, mükemmel tasarım fikirleri sağladı, ancak yapının pratik tarafını yönetmede de vazgeçilmezdi.

Bir projeniz var mı?

Bize Ulaşın !