Dikilitaş Kuyumcu - CG CONCEPT
CG CONCEPT

Dikilitaş Kuyumcu

Dekorasyon
 • Başlangıç Tarihi:
  04.2022
 • Bitiş Tarihi:
  05.2022
 • Müşteri:
  Dikilitaş Kuyumcu

Kuyumcu Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Kuyumcu dekorasyonu müşterilerin ilgisini çekmek, şık sunumlar yapmak ve profesyonel bir görünüme sahip olmak için oldukça önemlidir. Kuyumcu dekorasyonu modern ve sade bir tasarımdan oluşabileceği gibi daha gösterişli bir görünüm elde etmek için ayna gibi göz alıcı çeşitli aksesuarlar ve yoğun aydınlatmalardan da oluşabilir. Böylece görsel olarak çok daha dikkat çekici bir görüntü ortaya çıkar. Dikilitaş kuyumcu örneğinde kullanılan ayna detayları, mermer zemin, göz alıcı banko ve tavan aydınlatmaları çok daha ışıl ışıl ve dikkat çekici bir dekorasyon uygulamasıdır.

Kuyumcu Dekorasyonunda Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kuyumcu dekorasyonunda en önemli ve en dikkat edilmesi gereken nokta aydınlatmadır. Kuyumcu sahipleri ışık ile ilgili en ufak bir sorun ile karşılaşmak istemez. Işıltı kuyumculukta vitrin ve bankolar üzerinde rahat ve ferah bir görüntü oluşturur. Bunun için yüksek led aydınlatma spotlar kullanılır. Kuyumcu dekorasyonunda dikkat edilecek diğer önemli hususlar şunlardır;

 

 • Kuyumcu dekorasyon önerileri için de mekan rengi de önemli bir yere sahiptir. Işıkları destekleyecek açık renkler sayesinde çok daha ferah bir hava yaratılır.
 • Zemin uygulamalarında da açık renk ve mermer doku kullanmak, mekanın şıklığına şıklık katar.
 • Kuyumcu dekorasyonunda bir diğer önemli nokta ise banko seçimidir. Kuyumun sergilendiği bankolar şık ve estetik bir görüntü sunmalıdır.
 • Vitrin dekorasyonu yapılırken uygulanması gereken minimum şartların ne olması gerektiğine dair tüm unsurlar uzman bir dekorasyon firması tarafından en doğru şekilde değerlendirilir.

Kuyumcu Dekorasyonunda Neden Dekorasyon Firması ile Çalışılmalıdır?

Geleneksel bir kuyumcu dekorasyon fikrinden uzaklaşmak istiyorsanız, alanında uzman bir dekorasyon firmasından destek almalısınız. Böylece yeni açacağınız ya da yenileyeceğiniz kuyumcunuzda mağazanıza gelen müşterilerinize şık sunumlar yapabilirsiniz.

Altın seven müşterilerin daha fazla gelmek isteyeceği biribirinden güzel ve yeni tasarımların bir arada olacağı mağazanızda, uzman bir gözün dekorasyon fikirleri sayesinde rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz. Dekorasyon firması tarafından iç ve dış dekorasyondan tesisat ve aydınlatma işlerine kadar tüm detaylar özenle planlanır. Böylece istediğiniz tarihte tam da içinize sinen açılışınızı yapabilirsiniz.

Cuma Güzey CG Konsept Mimarlık projelerinizde, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek tasarımlar için hizmet sunuyor.