Pelikan Hill Villa II - CG CONCEPT
CG CONCEPT

Pelikan Hill Villa II

Villa
 • Başlangıç Tarihi:
  2022
 • Bitiş Tarihi:
  2023
 • Müşteri:
  Pelikan Hill Villa II

Villa Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Günlük yaşamın stresinden uzak kalacağınız, aileniz ve sevdiklerinizle özel ve keyifli zamanlar geçireceğiniz evinizde, dekorasyonun önemi göz ardı edilemez. Daha geniş yaşam alanlarından oluşan villalar, yaşam kalitenizi arttıran unsurlara sahiptir. Villa yaşamında villa dekorasyonu önemli bir yere sahiptir. Villanın alanı ne kadar büyükse, dekorasyonu da aynı oranda zorlaşır.

Benzersiz ve göz alıcı bir dekorasyon düşünüyorsanız, aydınlatma, mobilya, özel köşeler oluşturma ve evin renklerine uygun ev tekstili seçimi için profesyonel bir firmadan destek almalısınız. Pelikan Hill Villa; modern dekorasyonu, özel bölmeleri, şık aydınlatmaları ve eşsiz renk uyumu ile bir villa örneği olarak değerlendirilebilir.

Villa Dekorasyonu İçin En İdeal Çözümler Nelerdir?

Evinizi şık ve kendi zevklerinize uygun tasarlamak için isteklerinizi doğru anlayacak, mimarların fikirlerini alabilirsiniz. Villa dekorasyonu doğru yapılmadığında ortamın tüm ambiyansı bozulabilir. Villa iç dekorasyonu için çağdaş bir tasarım dilini tercih edebilirsiniz. Villa dekorasyon sürecinde dikkat etmeniz gereken detayları şu şekilde sıralayabiliriz.

 • Özel Köşeler: Villanızın daha kullanışlı olması için özel köşelere yer vermelisiniz. Beklentilerinize uygun minimalist ya da iddialı objeler kullanabilirsiniz. Konfor ve rahatlığı da göz önünde bulundurarak, mutfak ile iç içe bir oturma alanı yaratabilirsiniz. Yatak odasında yer vereceğiniz bir giyinme alanı ile odanızda dilediğiniz görünümü elde edebilirsiniz.
 • Halı ve Perde Kullanımı: Halı ve perde uyumu ile ortamın daha kaliteli görünmesini sağlayabilirsiniz. Perde seçiminiz mobilyalarınıza uyum sağlarken, halı kullanımında abartıya kaçmamaya özen göstermelisiniz.
 • Özel Mobilyalar: Villa, alan bakımından oldukça geniş imkanlar sunar. Villa dekorasyonu birbirinden farklı alanlardan oluşur. Bir yandan mutfak alanı için planlama yaparken diğer yandan yaşam alanı olarak tasarlayacağınız mekânların renk ve konforuna önem vermelisiniz.
 • Aydınlatma: Villa dekorasyonu tasarlanırken en önemli ayrıntılardan biri aydınlatmadır. Hem doğru ışık kullanımı hem de dekorasyon ile uyumlu avize ve aplik seçimleri yapabilirsiniz. Tüm alanlarda tavan aydınlatmalarına yer verebilirsiniz. Özellikle sarkıt avizeler ile birlikte kullanacağınız spot ışıklar ortamın havasını bir anda değiştirir. Ferah ve rahatlatıcı alanlar yaratmak için aydınlatmanın gücünden mutlaka faydalanın.

Villa dekorasyon sürecinde tüm bu detaylara yer vererek ideal çözümler yaratabilirsiniz. Cuma Güzey CG Konsept Mimarlık projelerinizde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek tasarımlar için hizmet sunuyor.