Nezdemir Ereğli - CG CONCEPT
CG CONCEPT

Nezdemir Ereğli

Dekorasyon
 • Başlangıç Tarihi:
  03.2022
 • Bitiş Tarihi:
  06.2022
 • Müşteri:
  Nez Demir Ereğli

Güzellik Merkezi Dekorasyonunda Aydınlatmanın Önemi

Güzellik merkezi dekorasyonunun olmazsa olmazların başında aydınlatma sistemleri yer alır. Nasıl bir dekor yaparsanız yapın, doğru aydınlatma seçeneklerini tercih etmezseniz, istediğiniz sonucu alamazsınız. Aydınlatma; güzellik merkezinin atmosferini en çok etkileyecek ve karakterini tamamlayacak ekipmanlardan biridir. NEZ Demir Ereğli Güzellik Merkezi dekorasyonunda aydınlatma sistemi olarak avize, aplik, led, tavan aydınlatma sistemleri, yerden aydınlatma ve duvar aydınlatma seçeneklerini planlandı.

Güzellik Merkezinde Aydınlatma Nasıl Olmalıdır?

Güzellik merkeziniz için aydınlatma ürünlerini seçerken uzun süre kullanabileceğiniz, kaliteli malzemeden yapılmış, çabuk yıpranmayacak ürünler seçmelisiniz. Aydınlatma seçimi yapmadan önce nasıl bir dekorasyon düşündüğünüze karar vermeli ve aydınlatma noktalarını belirlemelisiniz. Aydınlatma düzeni; güzellik merkezininiz büyüklüğünü, dekorasyonunu, en önemlisi de mekanın kullanım fonksiyonlarını etkileyen çok önemli detaylardan oluşur. Doğru bir aydınlatma ile müşteri memnuniyetinizi de üst sıralara taşıyabilirsiniz.

Güzellik merkezi büyük ise daha fazla ışık ihtiyacı duyulacağı için dekorasyonda aydınlatmanın önemi daha da artar. Güzellik merkezinizin nasıl aydınlatılacağını planlarken, profesyonel bir destek almanızda yarar var. Böylece dekorasyonunuzu tamamlayıcı en ince ayrıntıları kolaylıkla planlayabilirsiniz.

Güzellik Merkezi Dekorasyonunda Aydınlatma Seçenekleri Nelerdir?

İyi bir aydınlatma; kullandığınız alanda güzel bir atmosfer oluşturur. Aydınlatmalar hem detayları hem de renkleri daha iyi gösterir. Kötü bir aydınlatma seçimi ise salonunuzun aksesuarlarını, seçtiğiniz renk ya da duvar kağıdının sıradan görünmesine neden olabilir. Kusursuz ve şık bir görünüm elde etmek için güzellik merkeziniz için uygulayacağınız dekorasyonda aydınlatmanın önemi büyüktür.

Güzellik merkezi dekorasyonunda aydınlatma konusunda şu noktalara dikkat etmelisiniz;

 • Güzellik merkezinizde aydınlatma ürününü kullanacağınız alanlar açık renklerdeyse, canlı renklerde ışıltılı bir avize ile ortamın havasını bir anda değiştirebilir, hareket ve canlılık katabilirsiniz.
 • Modern tasarımlı avizeler sayesinde mekanınızın tarzınıza ve dekorasyonunuza uygun aydınlatmalar kullanabilirsiniz.
 • Duvar aydınlatmaları bölgesel aydınlatma ve dekorasyonu tamamlamak için tercih edilir. Seçilen duvar apliği ortamın hareketlenmesini sağlar.
 • Güzellik merkezi girişinde sarkan avizeler tercih ederek, uzun sohbetler ve hoş zamanların geçirileceği şık alanlar yaratabilirsiniz. Led gibi modern tavan aydınlatmaları ile zevkinize uygun ortamlar yaratabilirsiniz.

Cuma Güzey CG Konsept Mimarlık projelerinizde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek tasarımlar için hizmet sunuyor.