Nez Demir Ankara - CG CONCEPT
CG CONCEPT

Nez Demir Ankara

Dekorasyon
 • Başlangıç Tarihi:
  08.2022
 • Bitiş Tarihi:
  09.2022
 • Müşteri:
  Nez Demir Ankara

Güzellik Merkezi Dekorasyonundan Mobilya Seçimi Nasıl Yapılmalı?

Nez Demir Ankara projesi, pastel tonların hakim olduğu bir alan yaratarak müşterilerin konforunu önemser. Güzellik merkezi salonlarında kuaför, makyaj, estetik, tırnak, cilt bakımı ve ağda alanları özel olarak dekore edilir. Nez Demir Ankara Güzellik merkezi dekorasyonunda kullanılan hizmete özel mobilyalar sayesinde müşterilere özel çözümler sunulur.  

Aşama Aşama Güzellik Merkezi Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Güzellik merkezi dekorasyonu, aydınlık ve ferah bir görünüm imkânı tanır. Konforlu bir alan yaratmak için;

 • İncelik isteyen alanlarda yüksek ve beyaz ışık kullanılır. Tabela, tavan ve duvar aydınlatmaları ile ışıl ışıl bir görünüm sergilenir.
 • Parlak seramik, granit veya desenli karolar ile bezenen zeminler, ideal bir salon yaratmanızı sağlar.
 • Boya, kâğıt, 3D tasarımlar veya taş duvar görünümü ile ferah çözümler sunulur.
 • Çekmece, dolap ve raf sistemleri malzemelerinizin düzenli görünmesini, havluların hijyenik bir ortamda muhafaza edilmesini sağlar.
 • Konforlu oturma grupları ile müşterilerinizin beklerken dinlenmesine ve keyifli zaman geçirmesine yardımcı olabilirsiniz.
 • Kitaplık, çiçekler ve bakım dergileri ile doğal bir ortam sergileyebilirsiniz.

Konforlu Mobilya Seçimi Nasıl Gerçekleştirilir?

Nefes alan mekân yaratmanın sırrı, doğru havalandırma sistemleri ve kaliteli mobilya kullanımından geçer. Boya, röfle ve fön gibi işlemlerin uygulandığı alanlarda müşterilerin rahat etmesi önemlidir. Özgün mobilya seçimi ile bağımlılık yaratan bir alan dekore edebilirsiniz.

Güzellik merkezi dekorasyonu, eşsiz tasarımlar ile şekillenir. Uzun saatler geçirilen koltuklar, konforlu malzemelerden üretilen modeller arasından seçilir. Saç yıkama, manikür-pedikür koltuğu gibi işleme özel mobilyalar tercih edilir. Depolama fonksiyonu bulunan mobilyalar, malzemeleri toplayan ve çalışanların işlerini sergiledikleri ürünlerdir.  

Mobilyaların Salona Etkileri Nelerdir?

Güzellik merkezi, dekorasyonu ile müşterilerine rahat ve işlevsel alanlar sunar. Pratik kullanıma sahip mobilyalar, çalışanların seri bir şekilde hareket etmesini sağlar. Eşya ve aksesuarların birbiri ile uyumlu olması, dikkat çekici bir bütünsellik imkânı tanır.

Güzellik merkezi için seçilen aksesuar ve mobilyalar, hijyenik ortamlar sağlar. Müşterilerin işlemlerini güvenli bir şekilde yaptırmasına destek olur. Kaliteli malzemelerden imal edilen eşyalar, uzun süreli bir kullanım imkânı tanır. Kolay temizlenen ürünler, çalışanların hayatını kolaylaştırmak üzere tasarlanır.

Cuma Güzey CG Konsept Mimarlık projelerinizde, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek tasarımlar için hizmet sunuyor.