Bodrum Otel Projesi - CG CONCEPT
CG CONCEPT

Bodrum Otel Projesi

  • Başlangıç Tarihi:
    01.2018
  • Bitiş Tarihi:
    04.2018
  • Müşteri:
    Bodrum Otel Projesi

Otel Dekorasyonunda Mobilya Seçiminde Nelere Dikkat Edilmeli?

Resepsiyon alanından itibaren müşterilerini rahat ettirmeye odaklanan oteller, şık ve konforlu bir dekorasyona sahip olmalıdır. Kaliteyi zarafetle birleştiren otel dekorasyonunda önemli noktalardan biri mobilyaların ferah bir şekilde konumlandırılmasıdır. Otel mobilyası seçiminde yer karolarıyla duvarların uyumuna ayrıca özen gösterilmelidir.
Otel dekorasyonunda aydınlatma da üzerinde durulması gereken konuların başında gelir. Otel girişinden odalara kadar yeterli ve şık bir aydınlatma sağlanmalıdır. Odaların aydınlatmalarında da ferah gösterecek ve göz yormayacak bir ışıklandırma düşünülmelidir. Böylece mobilyalar ve diğer tüm detaylar beklenen uyumu çok daha belirgin bir şekilde yansıtabilir.
Bodrum otel projesi; modern dekorasyonu, şık aydınlatmaları ve eşsiz renk uyumu ile en iyi otel odası dekorasyonlarına bir örnek olarak verilebilir.

Otel Dekorasyonunda Mobilya Seçimi Nasıl Olmalıdır?

Otel odalarında ev sıcaklığını yansıtan tasarımlar ve ferah kullanıma elverişli mobilyalar her zaman öncelikli tercihlerdir. Kaliteli mobilyalar, kusursuz aksesuarlar ve tekstil ürünleri ile tasarlanan otel odası dekorasyonu, uyumlu ve dinlendirici bir ambiyans yaratır.
Otelin genel tarzına uyum sağlayacak mobilyalar, genel havayı odalarda da sürdürmeyi hedefler. Otel odaları için tasarlanan mobilyalar tamamen kullanılan alana özgü ve güvenlik düzeyleri maksimum olan ürünlerden oluşmalıdır.
Son yıllarda modern otel dekorasyonunda sadece mobilyalarda değil duvar dekorasyonunda da ahşap en çok tercih edilen malzemelerden biri olarak göze çarpıyor. Otelin iç ve dış alan dekorasyonu için kullanılan ahşap detaylar, kalite ve şıklığı bünyesinde barındırır. Özellikle odaların daha sıcak ve samimi bir görünüm sergilemesi için tercih edilen ahşap mobilyalar;

• Perdeler,
• Duvar Kağıtları,
• Modern Mobilya Seçimleri
• Aydınlatmalar ile uyum yakalar.

Herkesin beğenisine hitap edebilecek klasik anlayışa entegre edilen modern otel mobilyaları, ince işçilikle oluşturulmuş bir tarza sahip olmalıdır. Otelde kalan konuklar bu kusursuz uyum karşısında görsel olarak bir hazza ulaşabileceği gibi konfor olarak da beklentisinin karşılığını alır. Otel odası mobilya tasarımlarında profesyonel bir firma ile çalışmak, tüm bu kusursuz tarzı oluşturmanıza yardımcı olur.
Otel dekorasyon sürecinde tüm bu detaylara yer vererek ideal çözümler yaratabilirsiniz. Cuma Güzey CG Konsept Mimarlık projelerinizde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek tasarımlar için hizmet sunuyor.