Optik Mağaza Dekorasyonu Alınabilecek Hizmetler Nelerdir? - CG CONCEPT
CG CONCEPT

Optik Mağaza Dekorasyonu Alınabilecek Hizmetler Nelerdir?

4 Şubat 2023

Optik mağaza dekorasyonu, farklı değişkenlere göre ürün çeşitliliğinin yer aldığı tasarımları kapsar. Ziyaretçilerin mağaza içerisinde konforlu bir şekilde alışveriş yapmasına destek olur. Biz CG Konsept olarak Lens Optik mağazalarında doğal ve şık bir görünüm sunuyoruz. Dekorasyonu CG Konsept tarafından yapılan Lens Optik mağazası, ziyaretçilerin rahat hareket edebileceği nezih ve ferah alanlar içeriyor.

Optik Mağaza İhtiyacını Karşılayan Hizmetler Nelerdir?

Ürünlerin mağazada göz alıcı şekilde sergilenmesini sağlayan optik mağaza dekorasyonları, kaliteli malzemeler kullanılarak tasarlanır. Estetik bir görünüm ile dikkat çeker. Nitelikli tasarımlar üreterek bir mağazanın ihtiyaçları karşılanır. Dekorasyon sürecinde alınan hizmetler;

 • Uzman ekipler tarafından yürütülen proje süreci, mağazanıza eksiksiz ve zamanında ulaşmanızı sağlar. 3D teknolojisi ile mağazanın tamamlanmış halini görebilirsiniz.
 • Birinci sınıf ve çevre dostu malzemelerden üretilen mobilyaların seçimini gerçekleştirerek yenilikçi ve işlevsel mekânlar yaratırız.
 • Öncelikli olarak, müşteri memnuniyeti Pratik tasarımlar oluşturup kesintisiz ve sorunsuz bir hizmet sunulur.
 • İç mimarlık hizmeti ile hayalinizdeki etkiyi yaratırız. Mobilyaların seçiminden konumlandırılmasına, renk tercihinden aydınlatma sistemlerine kadar pek çok aşama ile mağazanız tamamlanır.

İlham Veren Optik Mağaza Dekorasyon Fikirleri Nelerdir?

Optik mağaza dekorasyon çalışmalarına başlamadan önce, bir konsept belirlemeniz gerekir. Bazı dekorasyon önerileri;

 • Basit ve net bir stile sahip ahşap tasarımlar, doğal bir hava yakalar. Metal raf ve lambalar ile modern bir görünüm oluşturulabilir.
 • Yenilikçi bir tarz benimsenerek şık ve konforlu bir atmosfer yaratılabilir. Spot lambalar, cam vitrinler, renkli puflar ve marka renkleri kullanılabilir.
 • Risk almaktan hoşlanmayanlara hitap eden klasik tasarımlar, net bir iç düzene sahiptir. Duvar ve masalara teşhir ürünleri yerleştirilerek ürün çeşitliliği sergilenebilir.

Ürün Satışını Etkileyen Mağaza Dekorasyon İpuçları Nelerdir?

Optik mağaza dekorasyonu, ürün satışını olumlu yönde etkileyecek şekilde dizayn edilir. Satış odaklı bir optik mağaza dekorasyonunun olmazsa olmazları;

 • Mağaza girişine dikkat çekici tasarımlar yerleştirerek müşteri ile etkili bir temas gerçekleştirebilirsiniz.
 • Mağazanın sağ tarafı, ziyaretçilerin ilk yöneldiği yerdir. Bu alanı öne çıkaracak şekilde dekore etmeniz gerekir.
 • Doğru ışık kullanımı, ürünlerin görünmesini sağlayarak güçlü bir dekoratif etki de yaratır.
 • Dinlenme alanları yaratarak müşterilerin mağazada uzun süre geçirmelerini sağlayabilirsiniz.

Cuma Güzey CG Konsept Mimarlık projelerinizde, hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek tasarımlar için hizmet sunuyor.

Genel kategorisinden