Bütçenize Uygun Şekilde Evinizi Dekore Etmenin 6 Yolu - CG CONCEPT
CG CONCEPT

Bütçenize Uygun Şekilde Evinizi Dekore Etmenin 6 Yolu

2 Nisan 2024

Ev dekorasyonu yaşam alanlarınızı güzelleştirmenin en güzel yollarından biridir. Evinizi dekore ederek kendi tarzınızı en iyi şekilde yansıtabilirsiniz. Hem bütçenize uygun hem de evinizi güzelleştiren dekorasyon fikirleri ile tarzınıza uygun mekanlar tasarlayabilirsiniz. Evinizi dekore etmek için uygun fiyatlı dekorasyon önerileri ile de bütçenizi sarsmadan dilediğiniz değişiklikleri yapabilirsiniz.

Ev dekorasyonu fikirleri oldukça çeşitlidir. Bu fikirler içinden kendi tarzınıza uygun dekorasyonlar seçmeniz önemlidir. Evinizin konumuna, büyüklüğüne, oda şekillerine uygun dekorasyon fikirler yaşadığınız alanı daha zevkli hale getirebilir. Bir mimardan yardım alarak daha az maliyet ile harikalar yaratarak, evinizin havasını değiştirebilirsiniz.

Evinizi Uygun Fiyatlı Dekore Etmenin 6 Yolu Nedir?

Modern, şık, sade ve gösterişli farklı konseptlerden seçiminizle evinizi düzenleyerek yuvanızı yenileyebilirsiniz. Yaptığınız minik dokunuşlar ile evinizde keyifli alanlar yaratabilirsiniz.

  1. Ev dekorasyonlarında en önemli unsur duvar renkleridir. Renklerin sizin tarzınız ve eşyalarınızla bütünlük sağlaması oldukça önemlidir. Duvarlarınızın boyasını genel tarzınıza uydurarak seçebilir, az masrafla farklı alanlar yaratabilirsiniz.
  2. Dekorasyonun önemli parçalarından biri de zemindir. Zeminin diğer renkler ile bir bütün oluşturduğu evler, daha şık ve ferah görünür. Zemin üzerinden küçük oynamalar yaparak, büyük harcamalar yapmadan evinizi yenileyebilirsiniz.
  3. Salon, giriş ya da odalara yapabileceğiniz çıta uygulamaları ile evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Duvarlara uygulanan nişler de ev dekorasyonunun tamamlayıcı parçalarındandır. Ev içi yenileme maliyetini yükseltmeden şık alanlar yaratabilirsiniz.
  4. Aydınlatma, ev dekorasyonu için en önemli unsurlardan biridir. Duvarlara yapılan nişlerin içerisine yerleştirilen spot lambalar ile evinizin dekorasyonuna katkı sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda dekorasyonu tamamlayan lambader ya da tavan aydınlatmaları ile düşük maliyetli etkili ışık sağlayabilirsiniz.
  5. Ev dekorasyonu tamamlayıcılarından olan aksesuarlar ile şık alanlar yaratabilirsiniz. Ev yenileme dekorasyon fikirlerinde farklı boyutlu resimler, mumlar ve objeler büyük önem taşır. Evinizi renklendirmek için uygun fiyatlara satın alabileceğiniz farklı konseptlerdeki objeler ile duvarlarınıza ya da mobilyalarınıza hava katabilirsiniz.
  6. Evinizi yenilemek için uygun fiyatlı dekorasyon fikirlerinden biri de eski ya da kullanmadığınız eşyalarınızın dönüştürülmesidir. El emeği ile olan bu dönüşümlerle evinizin havasını değiştirebilirsiniz. Mobilyalarınızda renk değişikliği, koltuk kumaşlarınızı değiştirmek bu önerilerin başında gelir.

Bütçenize uygun şekilde evinizi dekore etmek için siz de mekanınıza uygun çözümler yaratabilirsiniz. Cuma Güzey CG Konsept Mimarlık projelerinizde hayallerinizi gerçeğe dönüştürecek tasarımlar için hizmet sunuyor.

 

Genel kategorisinden